Zamów test DNA w twoim mieście! Odwiedź naszą placówkę partnerską w Warszawie.

Oferta Genomio:

Przeprowadzamy testy ojcostwa dla własnej wiedzy, oraz badania na ojcostwo zlecane na potrzeby sądu. Ustalanie ojcostwa można zlecić na terenie całego kraju, od dziś także w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Warszawie wykonuje:
– pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych ,
– odbiór wyników badań ojcostwa,
– odbiór zestawu do pobrania próbek do badania.

Już teraz badanie ojcostwa z samodzielnym pobraniem DNA!

Badania ojcostwa można także wykonać w domu. W tym celu należy zamówić badanie DNA online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
– komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego,
– jednorazowe rękawiczki,
– szczegółową instrukcję pobrania wymazu,
– koperty osuszające,
– bezpieczną kopertę zwrotną,
– druk zamówienia,
– druk pobrania

O laboratorium:

Laboratorium wykonuje badania DNA od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad czternaście tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sadów w całym kraju, dla których zrealizowaliśmy już ponad 3 tysiące badań.

Koszt i czas wykonania badania:

Koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty:

Laboratorium posiada aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy certyfikaty GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas badań. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje analizy starannie i bezbłędnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Warszawie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test ojcostwa już teraz online lub poprzez telefon.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Warszawie.

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w jednym z naszych punktów pobrań w Warszawie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do badania ojcostwa polega na potarciu specjalną szpatułką śluzówki jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci przeprowadzający badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia:

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00.

Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa:

Reklamy